On-line

We have 32 guests online
Besucherzahler singles
счетчик посещений


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
PDF Print E-mail
Правильне харчування - Вступне слово
Sunday, 14 November 2010 12:48
There are no translations available.

 
Вступне слово

"Їжа штука хитра.
Їсти потрібно вміти, а уявіть собі - більшість людей і зовсім не вміють.
Треба не лише знати, що з'їсти, але і коли і як..."
Булгаков М.

Усе наше життя складається з чинників: великих і маленьких, зрозумілих і малопримітних, але вкрай важливих для нас. На багато з них ми просто не звертаємо уваги. Життя так влаштоване, що пізнаючи світ, ми в першу чергу пізнаємо самого себе. А якщо щось упущено, залишено без уваги, то упущено в першу чергу знання про себе, про свій організм. В результаті, наживши пристойний життєвий досвід, ми не можемо відповісти на прості питання: що розсудливо, а що шкідливо? Які причини моїх проблем? Звідки береться поганий настрій? І що робити із втомою?

А тим часом відповіді на ці питання криються в звичайних продуктах харчування, вірніше в правильному їх підборі, які з мінімальними витратами для Вас можуть максимально поліпшити Ваш стан. Саме здорова їжа може стати "ліками" і рішенням багатьох, не лише фізіологічних проблем.

Тема правильного, здорового харчування, культури харчування дуже довгий час ігнорувалася. Головним чином значення надавалося кількості їжі, а не її якості. І вже зовсім випускалося із виду те, що харчування впливає на відтворення і виживання. І тільки останнім часом вчені стали серйозно вивчати вплив харчування на здоров'я людини, на його спадковість, на основні фізіологічні процеси його життя.

І тому ми хочемо запропонувати Вам новий проект фахівців БІЦ "Слово", який складатиметься з курсу лекцій в яких, ми сподіваємося, ви знайдете відповіді на найрізноманітніші питання, що стосуються як загальних, так і специфічних понять про здорову їжу і правильне харчування.


Вступне слово
Що таке їжа?
Роль їжі в збереженні здоров'я
Складові їжі та їх роль
Ода воді
Кисень
Дещо з історії їжі
Цікаві факти
Таблиці

 

Last Updated on Sunday, 14 November 2010 12:54
 
Нікополь Nikopol, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting