Зараз на сайті

Сейчас 358 гостей онлайн
Besucherzahler singles
счетчик посещений

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
PDF Печать E-mail
03.04.2016 16:34

Варивода Олександр "Моя земля"

Який прекрасний край – моя земля. Її природа чарує всіх своїми вишневими садами, розкішними гаями, чудовими ріками. На цій багатій землі живуть працьовиті люди, що славляться працьовитістю, безкорисливістю, красою своїх пісень, вірністю Україні.

Багато горя зазнав український народ від нападників. А скільки було поневірянь для тих, хто на чужині шукав кращої долі? Але народ не скорився ворогам, зумів захистити Україну, відстояти її честь і славу…

Моє рідне місто – Нікополь. Красиве і сонячне, воно розташоване на високому березі Каховського водосховища. Місто потопає в тихій зелені садів і парків, тому його часто називають місто-сад.

Колись тут був хутір, пізніше з’явилася Микитинська Січ. Сюди приїздив гетьман Війська Запорозького Богдан Хмельницький. Він закликав на козацькій раді запорожців до великого ратного подвигу визволення землі рідної. Тут Хмельницький був обраний гетьманом України.

Звідси йшли безстрашні сини України захищати свою рідну землю, яка вабила своєю красою, родючістю, багатством завойовників. Але вони одержували відсіч, бо вольовий український народ мужньо захищав її. Тому і назвали Нікополь містом перемог . Тут кожен клаптик землі политий кров’ю наших предків.

Тут все рідне і близьке мені,бо в місті цьому я народився і вперше пішов до школи, тут живуть мої рідні та друзі, сюди я завжди буду повертатися, куди доля не закине мене…

У центрі міста красується чудовий проспект, обсаджений каштанами, прикрашений квітами . Є тут і розважальні заклади, і лікарні,і кінотеатри, і зручний автовокзал… Працюють феросплавний та трубний заводи – гордість нашого міста. На жаль, багато підприємств втрачають те значення, що колись мали. Але ми не будемо втрачати надії на краще майбутнє...

Я пишаюсь своїм містом і дуже люблю його. Я дуже хочу, щоб воно довго жило, процвітало, щоб завжди над ним було чисте небо та усміхалось сонце.

Нікополь Nikopol, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting