Зараз на сайті

Сейчас 204 гостей онлайн
Besucherzahler singles
счетчик посещений


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
PDF Печать E-mail
19.03.2018 15:21
There are no translations available.

Лисенко Дарина
Легенда про Івана Сірка

В одному лісі, окремо від усіх дерев, стоїть Дуб. Це був не просто дуб, а Дуб-велетень. Крона його височіла над землею метрів на сорок. Багато на своєму віці бачив Дуб, адже він так довго жив у цьому лісі, що навіть полічити не знав як свої літа. Виріс він із малесенького жолудя, якого загубила білочка і не знайшов дикий кабан.

У тихому шелесті гілок чутно скрипучий, проте по-своєму мелодійний старечий голос, котрий розповідає дивовижні історії з життя українського народу. І ось одна із них…

Одного разу прийшов до Дуба хлопчик. Він був дуже маленький та хворобливий. Притулився хлопчина до дерева та попросив у нього сили. Промовчав Дуб, нічого не сказав. А хлопчик продовжував приходити кожного дня до свого нового друга. Він розмовляв з ним та наглядав за деревом. І побачив Дуб, що у хлопця добре серце та чиста душа, і подарував йому силу могутню. Виріс хлопець та став таким же міцним, як Дуб, і точнісінько так відрізнявся він од людей, як Дуб-велетень від інших дерев у лісі. Був він дуже гарно збудований: кремезний, широкоплечий, брови мав густі, очі сині, довгі вуса та чуб на тім’ї. Палкий, сміливий, він все своє життя присвятив боротьбі за справедливість та волю українського народу, а відвагою своєю здобув собі славу не лише у друзів, а й у ворогів. А звали його Іван, Іван Сірко.

 
Нікополь Nikopol, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting