Зараз на сайті

Сейчас 157 гостей онлайн
Besucherzahler singles
счетчик посещений


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
PDF Печать E-mail
07.10.2019 18:16
There are no translations available.

Михайленко Даніїл
КЗ «НСЗШ № 4»
м. Нікополь, Україна

Матеріал надано в авторській редакції


НІКОПОЛЬ – БАТЬКІВЩИНА ТАЛАНОВИТИХ ЛЮДЕЙ
(оповідання)

Нікополь – невеличке містечко, що розкинулось на мальовничих берегах Дніпра. Але воно зовсім не маленьке, якщо зауважити скільки талановитих людей воно подарувало не лише своїй країні, а й світові.

Наш Нікополь прославило кілька відомих циркових артистів. Серед них яскравою зіркою сяє ім’я Миколи Кобзова, вихованця дитячої циркової студії. Сьогодні він заслужений діяч культури України, президент Всеукраїнської організації «Цирковий союз Кобзов» та відомий всьому світові власник найбільшої мережі цирків України. Але доля не завжди була прихильною до Миколи, часто доводилось долати труднощі та перешкоди. Він вистояв, не зламався і досяг успіху, про який навіть не мріяв звичайний нікопольський хлопчисько Коля Кобзов.

Зазвичай, діти циркових артистів ростуть, як кажуть, за кулісами під час гастрольних поїздок своїх батьків. З Миколкою все було інакше, адже його батьки не мали ніякого відношення до мистецтва. Хлопчина займався в цирковій студії, мріючи стати професійним артистом. Свої перші гастролі він розпочав у 15 років у місті Луцьк як жонглер. Пізніше спробував себе в різних циркових жанрах: акробатиці, клоунаді, дресурі ведмедів. Навіть спробував себе в ролі головного адміністратора в дирекції пересувних цирків. І у 24 роки він загорівся ідеєю створити власний цирк. Для цього йому гарною опорою стала родина. Створили команду з 18 чоловік родичів, що змінили свої професії на професії циркових артистів. Спочатку був один цирк, потім – другий, а тепер їх уже 12.

Хтось може думати, що такі перетворення в житті неможливі, але наш земляк був завжди впевнений у тому, що, маючи велике бажання, ти досягнеш всього, чого хочеш. Досвід та успіх Миколи Кобзова доводить нам, що Нікопольщина – батьківщина талановитих людей.

 

 

 

 

У разі використання матеріалів цього сайту активне посилання на сайт обов'язкове

Обновлено 16.10.2019 12:58
 
Нікополь Nikopol, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting