Зараз на сайті

Сейчас 221 гостей онлайн
Besucherzahler singles
счетчик посещенийDesigned by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
PDF Печать E-mail
БІЦ "Слово" (м. Нікополь) - Новини відділу з питань культури та туризму
14.11.2016 00:00
There are no translations available.

Відсвяткували працівники нікопольської культури

 

9 листопада у гостинній залі "Нікопольський Палац урочистих подій" вітали працівників культури та майстрів народного мистецтва. Цікаво, що оцінили внесок у нікопольську культуру не тільки артистів, що виходять на сцену, і яких ми всі з вами гарно знаємо, але й тих непомітних працівників, без яких жодне свято у місті не було би можливим.

Отож, Ольга Коник, заступник міського голови, вручила почесну грамоту від міського голови Андрія Фісака Наталі Василенко, директору Нікопольський культурно-дозвіллєвий центр, Наталі Кологривій та Ірині Андрєєвій, керівникам студії сучасної хореографії «Дансер», Ельвірі Власовій, завідувачу філії НКДЦ №3 «Славутич», Надії Жур, завідувачу філії НКДЦ №1 «Оберіг», Людмилі Рижкіній, головному художнику НКДЦ, Марині Панкєєвій, завідувачу костюмерною НКДЦ.

 

 

Подяку від мера з рук Ольги Василівни отримав народний колектив танцю «Радість», Людмила Виноградова, завідувач господарчо-технічної частини НКДЦ, та Лідія Стус, провідний методист НКДЦ.

 

   

 

 

Привітавши та подякувавши працівникам культури, Ольга Коник висловила бажання, аби цю сферу підіймали як досвідчені кадри, так і молодь, що додасть енергії та нових ідей.

Лариса Білоцерковська, начальник відділу з питань культури та туризму, назвала всіх присутніх бійцями культурного фронту міста.

«Можливо, ви не бачите всю масштабність того, що зараз відбувається у місті, але ви дійсно знаходитеся на передовій. І від вашої завзятості, творчої праці сьогодні залежить, якою наша культура буде завтра. А вона повинна вийти на такий рівень, аби якісно приймати гостей з інших міст і країн», - намалювала перспективи Лариса Миколаївна.

 

 

За багаторічну сумлінну працю, творчий підхід до виконання своїх обов’язків, за вагомий внесок у розвиток культури міста Лариса Білоцерківська відзначила подякою Наталю Павлову, заступника директора Нікопольського Палацу урочистих подій.

За активну участь у підготовці загальноміських заходів, співпрацю та організацію дозвілля – Оксану Подольську, головного режисера НКДЦ, Сергія Алексєєва, начальника охорони праці НКДЦ, відділ з технічного забезпечення НКДЦ, Валерія Кондрашкіна, електрика НКДЦ; Василя Лонського, слюсара НКДЦ, Олександра Козіна, тесляра НКДЦ.

 

 

Наталя Василенко, директор Нікопольського культурно-дозвіллєвого центру, подякувала всім своїм співробітникам за невтомну працю, що вже перетворилася на спосіб життя. Особливо Наталя Станіславівна відзначила ветеранів праці, які віддали більше ніж 25 років нікопольській культурі. А саме, Сергія Куліненка, завідувача сектору з технічного забезпечення, Петра Андріанова, керівника народного фольклорного гурту «Микитин Ріг», Анатолія Боброва, акомпаніатора гурту «Микитин Ріг», Олександра Міщенка, керівника народного колективу танцю «Радість».

За активну участь у розвитку культурних традицій мікрорайону Наталя Василенко відзначила Наталю Литвиненко, завідувача філії НКДЦ №1 «Ровесник». За сумлінне ставлення до роботи - сторожів Івана Солопа, Володимира Грибкова та Анатолія Дорошенко. Лист-подяку вручено господарчо-технічному відділу філії НКДЦ №№ 1, 2, 3, відділу культурно-дозвіллєвої роботи, керівникам колективів і аматорам народної творчості.

Не забули й про помічниць директора НКДЦ - Марину Мельниченко та Олену Ляшенко. Найстаршого ж працівника НКДЦ – касира Валентину Мудру - Наталя Станіславівна привітала з особливою теплотою.

 

 

Отож, до нових звершень, нікопольська культура!

 

 

 

 

 
Нікополь Nikopol, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting