Во саду ли, в огороде...

Сейчас на сайте

На даний момент 193 гостей на сайті
Besucherzahler singles
счетчик посещений


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
PDF Друк e-mail
Вівторок, 31 грудня 2013, 12:46

 

Білий Василь Прокопович

 

Білий Василь Прокопович народився 13 січня 1950 року в с. Капулівка, Нікопольського району Дніпропетровської області. Там закінчив школу. Після служби в армії закінчив Нікопольське педучилище. Деякий час працював учителем.
Можна було б і до пенсії тихенько собі працювати на освітянській ниві. Але це не влаштовувало. Хотілося чогось нового, внутрішній голос кликав кудись у далечінь, в невідоме ... Більше дізнатися світ.
І як результат всіх цих внутрішніх поневіряньнаправлення військкомату в далекий Казахстан, у віддалений гарнізон, біля суворої, в ті часи, китайського кордону, як прапорщика.

Безкраї, нещадно випалений сонцем степ... Нові місця, зустрічі з цікавими людьми – все це збагачувало його життєвий досвід.
Потім знову – повернення в рідні краї. Багато читав. Часто зустрічалася езотерична і духовна література. Під цим враженням непомітно формувалися нові поняття про діяльність людини на Землі. Його місце в Природі. Зв'язок з Космосом.
Уже в зрілому віці наступила пора самовираження. Прийшла Вона – Поезія. І все стало на свої місця:

 

... в душі моїй вже здавна
З’явилась сповідь ця, не знаю
Чи прочитаєте її...
Я починаю,
Не добираючи слова, бо все одно –
Сподобається моя оповідь чи ні.
Відверто кажучи, не жду я похвали –
Meні лиш розповісти Вам треба це...

 

Його перша збірка віршів «На дорогах земних і небесних» вийшла в 2000 р. В 2010 р. світ побачила друга поетична збірка «Поклик зоряних доріг». В третій збірці «Шепіт зорепаду» як і в двох попередніх, автор і далі продовжує роздуми над своїм баченням і світосприйняттям навколишньої дійсності. В ній тісно переплітаються як взаємовідносини між людьми так і підхід до пізнання таємниць Природи і неосяжних глибин Всесвіту. Розрахована на широке коло читачів.   

 

 

.


На нашому сайті Ви маєте змогу ознайомитися з роботами Василя Білого:
.
 
Останнє оновлення на Неділя, 12 квітня 2020, 13:07
 
, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting