Во саду ли, в огороде...

Сейчас на сайте

На даний момент 140 гостей на сайті
Besucherzahler singles
счетчик посещений


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
PDF Друк e-mail
Нравственность - Без комментариев...
Вівторок, 29 листопада 2016, 07:42

Дніпро, сфотографований американським астронавтом з космосу, прозвали “водяним деревом України”

 

Астронавт з міжнародної космічної станції Тім Копра оприлюднив зроблене з космосу фото, на якому – Дніпро. На зображенні, яке астронавт виклав у себе в Twitter, видно сам Дніпро і всі його притоки – справжнє «водяне дерево», як почали писати користувачі у соцмережах…

 


Фото величної ріки, зроблене з космосу, набирає популярності у соцмережах – причому як в Україні, так і за її межами.

 

Про автора фото…

 

Тімоті Копра

Тімоті Копра – американський астронавт, уродженець Техасу, нащадок роду переселенців з Фінляндії. Його дід народився у фінському селі Лааваола приходу Валькьярві – на сьогодні це частина фінської Карелії, окупована Росією і населений пункт носить неблагозвучну російську назву «Мічурінскоє сєльскоє посєлєніє Лєнінградской області».

9 квітня нинішнього року Тіму Копрі виповнилося 53 роки. Він – випускник Військової академії у Вейст-Понті, служив у повітряно-десантній дивізії у Форті Кемпбелл, у бронетанковій дивізії в німецькому Ханау. Ветеран війни в Персидській затоці – учасник операцій «Щит пустелі» і «Буря в пустелі». Закінчив службу у Німеччині на посаді командира ударної вертолітної групи.

Закінчив Технологічний інститут Джорджиї, отримав диплом магістра аерокосмічного будування, працював пілотом-випробовувачем вертольотів. Закінчив армійські курси парашутистів, штурманські курси, коледж при Генштабі Міноборони США, успішно здав іспити по виживанню у безлюдній місцевості (причому зроблено це було з подачі НАСА у 2006 році в російському Підмосков’ї).
Давно й успішно працює на НАСА. Нинішня експедиція астронавта – вже друга в біографії американського астронавта. Під час попередньої здійснив вихід у відкритий космос.

Не зважаючи на біографію мужнього воїна, американець не втратив відчуття прекрасного – і фото Дніпра з космоса – зайве тому свідчення. До того у соцмережах Тім вже публікував знімки інших величних об’єктів на Землі – планеті, яку люди нищать власними злими вчинками і війнами…

Петро ДОБРО

Джерело: "Козацький край"

Останнє оновлення на Вівторок, 27 грудня 2016, 20:55
 
, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting