Зараз на сайті

Сейчас 379 гостей онлайн
Besucherzahler singles
счетчик посещений


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
PDF Печать E-mail
03.04.2016 15:26
There are no translations available.

Краснова Софія "Козаки"


Багато людей декілька разів замислювалися, а звідки вони ж родом, який він був: багатий чи бідний. А деякі цікавилися, звідки виникло слово “козак”.

Пізніше стало відомо, що козаки - це вільний та озброєний народ, який йшов від панів та утисків далеко у дикі степи. Вони були одягнені у шаровари, просту сорочку, опач, жупан, сіряк, кобеняк, на голові у них була хутряна шапка. Були ще на них різнобарвні пояси та носили вони чоботи. У козаків були різні види одягу: цивільний, парадний та військовий. Парадний одяг козаки одягали, коли йшли до церкви, святкували або йшли на день народженя. Цивільний одяг був для того, щоб відрізнятися від простого народу. Козаки називали себе “молодцями”. Вони носили чуба як особливу зачіску. Люди думають, що всі козаки можуть носити таку зачіску, але вони помиляються, тому що чуб могли носити тільки учасники бойових дій, та й то не всі.

Козаки заснували вісім Січей, але до теперішнього часу зберіглося тільки сім, тому що восьму Січ було зруйновано за наказом імператриці. В кожній Січі був свій гетьман та отаман. Якщо армія та отаман з гетьманом були у поході, тоді на головній вежі прапорець був захований у верхівку вежі. Коли вони повертались, прапорець підіймали, і він висів, поки вони знову не підуть.

Я вважаю, що вони внесли великий вклад у нашу історію. Козаки - не тільки вільні та озброєні народи, а вони ще й сильні, розумні та хоробрі люди, які майже ніколи не вміли програвати.

 
Нікополь Nikopol, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting