Зараз на сайті

Сейчас 67 гостей онлайн
Besucherzahler singles
счетчик посещений


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
PDF Печать E-mail
13.03.2017 12:03
There are no translations available.

Матеріал надано в авторській редакції

 

Кузнецова Марина

"Нікопольські диво-пряники"


Колись давно у світлому містечку Нікополі жила-була маленька дівчинка. Усі звали її Червоною Шапочкою, через те, що вона ніколи не розлучалась зі своїм червоним капелюшком, який їй зв’язала бабуся. Одно: : новорічного вечора дівчинка разом з бабусею прикрашали новорічну ялинку Пишні гілки пахучого деревця рясніли різноманітними прикрасами гірляндами, але бабуся й Червона Шапочка розуміли, що не вистачає одного - нікопольських пряників, що за традицією кожного року роблять ялинку ще чарівнішою і створюють атмосферу справжнього зимового дива. А їх аромат манить усіх гостей до домівок, де вони є, збираючи усю велику сім'ю за святковим столом.

Цього року Червона Шапочка вже достатньо доросла і сама вирушає за пряниками, ніби в подорож за магічними солодощами. На ярмарку, де завжди продають свіжі, тільки-но спечені пряники, відбувається дещо неймовірне Здається, ніби усе місто зібралося тут сьогодні. А навколо - цілий чарівна світ: барвисті ялинкові іграшки, цукерки та фрукти... Але найбільша черга - за пряниками в найрізноманітніших формах: звірів, ялиночок, геометрична: фігур, ангелів; адже кожен хоче принести до свого дому зимову казку.

Червона Шапочка купила цілу торбинку й вже поспішала додому, іде порадувати бабусю, як раптом вона побачила Вовка. Дівчинка дуне злякалася, вона подумала, що Вовк хоче з’їсти її чи поцупити торбинку. Але виявилось, що сірий звір просто не втримався, коли відчув такий приємний запах пряників. Він підійшов до дівчинки й запитав: «Звідки в тебе така смакота?». «Вовку, ти хіба не знаєш, що у нас в Нікополі на ярмарку продають найсмачніші в світі пряники?» - відповіла Червона Шапочка. Вона розповіла Вовкові, як до нього пройти і продовжила свій шлях додому.

Вовк скористався порадою дівчини і також купив неперевершених нікопольських пряників. Цього вечора і в його хатинці відбудеться новорічне свято.

Обновлено 15.03.2017 15:25
 
Нікополь Nikopol, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting