Зараз на сайті

Сейчас 68 гостей онлайн
Besucherzahler singles
счетчик посещений


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
PDF Печать E-mail
13.03.2017 12:25
There are no translations available.

Матеріал надано в авторській редакції

 

Ярова Анастасія

"Пряник нашого міста"
есе


На початку літніх канікул кожного року наш клас відвідує різні екскурсії. Цього року наша вчителька запропонувала нам поїхати на екскурсію до місцевого кафе «Аьонка». В програмі екскурсії було: розповідь про створення Нікопольського пряника та самостійний розпис пряників.

Коли ми прийшли до кафе, то всередині було затишно та гарно. Ми посідали за столики і до нас вийшла завідуюча Черняєва Тетяна Олексіївна та почала свою розповідь про історію створення пряників. Виявляється, у Нікополі виготовляли свої пряники! Історія нашого пряника почалася 165 років тому назад. Їх виготовляли у пекарнях - артілях. Пряники були дуже смачні і гарні, різноманітної форми: у вигляді звірят, дзвіночків, прямокутників та кружків.

Також, пряниками в ті часи прикрашали ялинки. А на Різдво пряники обгортали в яскраву обгортку з побажаннями на майбутній рік. Наприкінці своєї розповіді Тетяна Олексіївна роздала нам пряники і спеціальні мішечки з кольоровою глазур'ю для розпису , чому ми дуже здивувалися і зраділи. За роботою по розпису пряників час минув непомітно.

Всім дуже сподобалось, і не дивно, бо глазур була солодкою, а пряники яскравими та різноманітними. Ось так я і дізналась історію створення Нікопольського пряника, а також сама взяла участь у його приготуванні.

Обновлено 15.03.2017 15:25
 
Нікополь Nikopol, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting