Зараз на сайті

Сейчас 60 гостей онлайн
Besucherzahler singles
счетчик посещений


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
PDF Печать E-mail
19.03.2018 17:03
There are no translations available.

Мельник Кіра
Великий син України

Україна – мій рідний край, моя Батьківщина. Вона славиться не тільки родючими та прекрасними землями, а і видатними постатями. Ці люди зробили великий та значний внесок в історію нашої країни. Саме вони з самого початку заклали любов та гордість до України в наші з вами серця.

Одною з таких постатей був Богдан Хмельницький. Звичайно, з приводу його життя, діяльності та здобутків було і буде багато протиріч та суперечок. Але те, що Хмельницький був першим офіційним гетьманом Війська Запорозького, засновником Української гетьманської держави – безспірний факт. Говорячи про Богдана Хмельницького, можна з точністю сказати – він був освіченою людиною. Після навчання в Київській братській школі, вступив на навчання до єзуїтів у Ярославі-Галицькому. Завдяки старанному навчанню Хмельницький оволодів польською та латинською, а згодом французькою і турецькою мовами. Рисами характеру майбутнього гетьмана були: завзятість, справедливість, безстрашність, непохитність. Він завжди йшов до поставленої мети. Саме завдяки цим рисам, пройшовши довгий шлях, який починається зі вступу у козацьке військо та йде через полон і участь у боях, Хмельницький став саме тим, ким є і зараз – найвидатнішою людиною в історії України, яка заклала не тільки початок Української держави, а і віру в кожне українське серце, що ми є вільний, самостійний народ, здатний на боротьбу та перемогу. Народ, який має право на свої переконання, віру, мову та традиції.

Незважаючи на свої визначні досягнення, славний син України був звичайною людиною, привітним господарем, полюбляв застілля та гуляння з піснями і народними стравами. Завжди зустрічав гостей з хлібом-сіллю. Хмельницький дуже прихильно ставився до освічених людей, любив бесіди з ними, після яких сповнювався натхненням та готовністю до нових звершень. За часи його правління козацтво зазнало найбільшого розквіту та слави, гетьман завжди підтримував прагнення до навчання та письменства свого народу. Богдан Хмельницький запам’ятався гарним та переконливим оратором, був непоганим дипломатом та стратегом, дуже ретельно плотував. Про що свідчать його численні перемоги. За свого життя та правління великий гетьман зазнав перемоги та поразки, гоніння та зради. Але все це лише укріпило та загартувало сталевий характер видатного діяча.

У всій своїй боротьбі проти поневолення поляками України було лише одне прагнення: повернути собі, козацтву та українському народу цілковиту владу на власній території. Тож саме Богдан Хмельницький розпочав боротьбу за волю України, ту волю, яка належить нам по праву, за яку наші пращури проливали кров. Його життя та часи слави описали історики та письменники. Прославили відомі поети в своїх віршах. Оспівав народ у піснях та легендах.

Він був великим сином своєї Батьківщини, і донині пам’ять про нього зігріває серце кожного патріота українського народу.

 
Нікополь Nikopol, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting