Во саду ли, в огороде...

Сейчас на сайте

На даний момент 83 гостей на сайті
Besucherzahler singles
счетчик посещений


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
PDF Друк e-mail
Памятные даты и праздники - Август
Понеділок, 12 серпня 2019, 15:31

Веретенников Віктор Олександрович

(д.н. 22.08.1940 р.)

 

Веретенников Віктор Олександрович (також Веретенніков, 22 серпня 1940) - український політик, підприємець, письменник. Президент та співвласник компанії «Комбінат Придніпровський» (ТМ «Злагода», ТМ «Любімчік»), президент Української корпорації «Дитяче харчування». Народний депутат України 1-го скликання.

Народився 22 серпня 1940 р. в м. Дніпропетровську, в сім'ї робітників. У 1955 р. став студентом Дніпропетровського залізничного технікуму, пізніше отримав вищу освіту за спеціальністю «інженер-електромеханік» у Дніпропетровському гірничому інституті.

З 1959 р. працював електромонтером, бригадиром, майстром електромонтажного поїзду N 702. З 1961 по 1964 рр. проходив строкову військову службу.

З 1964 р. працював електрослюсарем Дніпропетровського машинобудівного заводу. З 1965 р. - старший інженер-енергетик, головний енергетик, заступник директора міськмолокозаводу № 1. У 1976 р. Веретенников В. О. стає директором міськмолокозаводу № 2.

З 1988 р. він стає Генеральним директором молочного комбінату «Придніпровський», нині президент Приватної акціонерної компанії «Комбінат Придніпровський», президент Української корпорації «Дитяче харчування».

Одружений, має двоє дітей... читати далі

 


 

 
У політику, так само, як і в мистецтво, приходять різні люди і з різною метою. Для одних уміле використання злигоднів і негараздів - лише шлях для примарної популярності та влади, для інших - це шлях до духовного очищення нації через чесне й мужнє мистецтво, завдяки якому Україну знає весь світ. І приклад того - творчість народного депутата України І і ІV скликань, президента торгової марки «Злагода», письменника, кінодраматурга Віктора Веретенникова.
 
Віктор Олександрович народився 22 серпня 1940 р. у робочій родині. Батько працював електрослюсарем, дід – машиністом, мама дбала про господарство. Дитячі роки були потьмарені воєнним лихоліттям, а повоєнні – полюванням по порожніх крамницях, стоянням у довжелезних чергах. Батько казав йому в дитинстві: «Терпи, козаче, отаманом станеш». І слово «отаман» врізалося в дитячу пам’ять, уособлюючи собою батьківщину. Адже народився письменник, народний депутат України, підприємець, меценат Віктор Веретенников на Дніпропетровщині, за тими славетними порогами Дніпра-Славутича... читати далі
 

 

 
 
 
 Віктор Веретенников з фільмом «Гетьман» 
на Каннському фестивалі
 

 
 
Віктор Веретенников: Як написати кинороман
 

 
 
 
 
В. Веретенников. Запороги (Аудіокнига)
 

 
 
Фільм «Дикий табун» 
 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 08 вересня 2020, 13:45
 
, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting