On-line

We have 186 guests online
Besucherzahler singles
счетчик посещений



Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
PDF Print E-mail
Нікополь туристичний - Конкурс "Край п'яти Січей"
Tuesday, 22 March 2016 13:04
There are no translations available.

Вітаємо переможців IV Відкритого міського художньо-літературного конкурсу «Край п'яти Січей»

 


23 квітня 2016 року були оголошені імена переможців. Переможці з інших міст, які не змоглиь бути присутніми особисто на церемонії нагородження,  отримають свої винагороди поштою.

Отже, згідно рішення журі, переможцями ІV Відкритого міського художньо-літературного конкурсу «Край п'яти Січей» стали:

 

Номінація «Література»

 

Гран-прі

 

Вікова категорія 6-9 років


Відзнака журі «За поетичний дебют»


Вікова категорія від 10-13 років


Лауреат І ступеню


Лауреат ІІ ступеню


Лауреат ІІІ ступеню


Дипломанти


Відзнака журі «За любов до рідного краю»


Відзнака журі «За ідейність та ідейно-патріотичний зміст поезії»


Відзнака журі «За патріотичну позицію»


Відзнака журі «За збереження пам’яті про козацьку славу»


Відзнака журі «За глибоке знання історії рідного краю»


Вікова категорія від 15-18 років


Лауреат І ступеню


Лауреат ІІ ступеню


Лауреат III ступеню


Дипломанти


Відзнака журі «За художнє осмислення історії часів козаччини»


Відзнака журі «За небайдужість до історії рідного краю»


Відзнака журі «За знання фольклору та етнографії запорозького краю»


Відзнака журі «За вдале поєднання минулого та сьогодення»


Відзнака журі «За патріотизм»

 

 

Номінація «Образотворче мистецтво»

 

Гран-прі

  • Півень Єлизавета, КЗ «НМШМ № 1», м. Нікополь (викладач - Дробот Т.Ю.)

 


Вікова категорія 6-9 років

Лауреат І ступеню

  • Осмоловська Ксенія, арт-майстерня «Африка», м. Нікополь (керівник - Максимчук Т.В.)

 

Лауреат II ступеню

  • Биченкова Софія, КЗ «НМШМ № 1», м. Нікополь (викладач - Дробот Т.Ю.)

 

Лауреат III ступеню

  • Іваненко Іван, арт-майстерня «Африка», м. Нікополь (керівник - Максимчук Т.В.)

  

Дипломанти

  •  Глизнецова Валерія, ізостудія «Палітра», м. Нікополь (керівник - Поддубко К.В.)

 

  • Шленськова Дар’я, арт-майстерня «Африка», м. Нікополь (керівник - Максимчук Т.В.)

  

Відзнака журі «За творчий експеримент»

  • Логвиненко Поліна, арт-майстерня «Африка», м. Нікополь (керівник - Максимчук Т.В.)

 

Відзнака журі «За позитивний настрій»

  • Глизнецова Валерія, ізостудія «Палітра», м. Нікополь (керівник - Поддубко К.В.)

 

 

Відзнака журі «За відродження традиційних мотивів візерунку»

  • Наливайко Катерина, арт-майстерня «Африка», м. Нікополь (керівник - Максимчук Т.В.)

 

Відзнака журі «За позитивні емоції»

  • Гажемон Юлія, ізостудія «Палітра», м.Нікополь (керівник - Богданенко І.В.)

 

Відзнака журі  «За уважне відношення до традицій рідного краю»

  • Аліфанова Лада, КЗ «НМШМ № 1», м. Нікополь (керівник - Дробот Т.Ю.)

 

 

Вікова категорія 10-13 років

 

Лауреат І ступеню

  •  Кагдіна Ілона, КЗ «НСЗШ № 5», (керівник - Гетманенко Л.В.) 

 

Лауреат ІІ ступеню

  •  Столяр Олександра, художня школа ім. Івасюка, м. Чернівці (викладач - Ягла-Готинчан І.Г.)

 

Лауреат ІІІ ступеню

  • Сака Ірина, художня школа ім. Івасюка, м. Чернівці (керівник - Волошина Н.С.)

 

Дипломанти

  •  Грузина Вікторія, КЗ «НСЗШ № 13», студія «Артіль» (керівник - Єна О.В.)

 

  • Погорєлова Анастасія, арт-майстерня «Африка», м. Нікополь (керівник - Максимчук Т.В.)

 

Відзнака журі  «За психологію образу»

  • Котолевський Данило, ізостудія «Палітра», м. Нікополь (керівник- Поддубко К.В.)

 

Відзнака журі  «За техніку виконання»

  • Граділь Карина, арт-майстерня «Африка», м. Нікополь (керівник - Максимчук Т.В.)

 

Відзнака журі  «За емоційну виразність»

  • Боднарюк Катерина, художня школа ім. Івасюка, м. Чернівці (викладач - Ягла-Готинчан І.Г.)

 

Відзнака журі  «За живописність»

  • Яким’юк Тетяна, художня школа, с-ще Кути, Косівський район, Івано-Франківська обл. (викладач - Михайлишин М.І.)

 

Відзнака журі  «За національний мотив»

  • Григорчук Маргарита, художня школа ім. Івасюка, м. Чернівці (викладач - Готинчан В. С.)

 

 

Вікова категорія 14-18 років

 

Лауреат І ступеню

  • Гапич Єлизавета, українська академія друкарства, м. Львів (викладач - Жеребецька О.М.)

 

 

Лауреат ІІ ступеню

  • Чухаленко Анфіса, гурток «Дизайн та екологія», м. Нікополь (керівник - Поддубко Л.М.)

 

 

Лауреат ІІІ ступеню

  • Корнєєва Анна, КЗ «НМШМ № 1», м. Нікополь (викладач - Дробот Т.Ю.)

 

 

Дипломанти

  • Корнєєва Анна, КЗ «НМШМ № 1», м. Нікополь (викладач - Дробот Т.Ю.)

 

  • Резник Дар’я,КЗ «НСЗШ № 13, студія «Натюрель», м. Нікополь (керівник - Закаблук Т.О.)

 

 

Відзнака журі  «За поетичність»

  • Півень Єлизавета, КЗ «НМШМ № 1», м. Нікополь (викладач - Дробот Т.Ю.)

 

 

Відзнака журі  «За майстерність»

  • Остапенко Ліна, філіал київського національного університету культури, м. Дніпропетровськ

 

 

Відзнака журі  «За колоритність»

  • Бойко Милана, Червоногригорівська ЗОШ № 1, гурток «Вогник», с. Червоногригорівка, Нікопольський район (керівник - Яременко В.І.)

 

 

Відзнака журі  «За серйозність підходу до роботи»

  • Коваленко Дар’я, Арт-майстерня «Афріка», м. Нікополь (керівник - Максимчук Т.В.)

 

 

Відзнака журі  «За якісне виконання»

  • Голобородько Валерія, КЗ «НМШМ № 1», м. Нікополь (викладач - Дробот Т.Ю.)

 

 

 

Спеціальна відзнака «За освоєння техніки»

  • Гуденок Кірил, Арт-майстерня «Афріка», м. Нікополь (викладач - Гуденок В.О.)

 

  • Аржанухіна Валерія, Арт-майстерня «Афріка», м. Нікополь (керівник- Максимчук Т.В.)

 

 

 Церемонія нагородження переможців конкурсу. 23.04.2016 р. (відео)

 

Роботи учасників ІV Відкритого міського художньо-літературного конкурсу «Край п'яти Січей»

Номінація «Образотворче мистецтво»
 

Категорія 6-9 років

 Категорія 10-13 років

Категорія 14-18 років

 

 

Номінація «Література»

Читати далі...

 

 

 

 

 

 У разі використання матеріалів цього сайту активне посилання на сайт обов'язкове

 

 

Last Updated on Friday, 06 May 2016 13:45
 
Нікополь Nikopol, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting