On-line

We have 54 guests online
Besucherzahler singles
счетчик посещений


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
PDF Print E-mail
Morality - Без коментарів...
Sunday, 09 October 2011 14:30
There are no translations available.

Переклад з роійської: Діденко К.В.
 
Сила духу

Мова піде про одну дивовижну жінку - Лізу Фітіпальді, про її мальовничі полотна, які зазвичай дуже подобаються глядачам. Але просте задоволення від розглядування картин змінюється подивом і навіть шоком, коли люди дізнаються про те, що авторка цих картин позбавлена зору.

Сліпа художниця? Не побачивши роботи Лізи, в таке важко повірити. Але творчість цього автора у котрий раз доводить, що талант і сила людського духу можуть не просто багато - іноді вони творять неможливе.

Унікальність історії Лізи Фітіпальді полягає в тому, що жінка перестала бачити у 1993 році, а вперше узяла в руки пензель через два роки - у 1995. Будучи дипломованим бухгалтером і фінансовим аналітиком, Ліза разом із зором втратила роботу, незалежність і сенс життя. Її затяжна депресія тривала більше року, поки одного разу чоловік не приніс їй дитячий акварельний набір. Ліза узяла в руки пензлика і почала малювати.
 
 
 
Вона не могла вивчати техніку живопису, спостерігаючи за діями вчителя, не могла бачити картини. Але це не зупинило жінку, і натомість вона придумала власну систему навчання: прослуховувала аудіо версії книг про мистецтво і відвідувала разом з чоловіком відомі музеї, для яких вона ніколи не знаходила часу у своєму попередньому житті. Для того, щоб орієнтуватися в композиції майбутньої картини, Ліза натягувала на полотно сітки з мотузок, але з часом навчилася обходитися і без них.
 
 
 
Критики та інші художники не раз говорили Лізі, що вона скільки завгодно може малювати абстракції або квіти, але їй ніколи не стати справжньою художницею, оскільки їй не під силу зображувати людей і сцени з вуличного життя.

Це був виклик, і Фітіпальді відповіла на нього гідно. У 1998 році вона намалювала першу вуличну сцену і відтоді робить це постійно. При цьому для усіх залишається загадкою, як Лізі вдається малювати, не бачачи фарб і полотна. Художниця стверджує, що це незрозуміло навіть їй самій.
 
 
 
P.S. Насправді ми навіть не розуміємо, що криється усередині нас. Це величезний потенціал, який іноді нам не вдається вивільнити назовні, і ми погоджуємося на посереднє життя. Але є інший шлях, є інше життя, в якому ми можемо досягати неймовірних результатів. Невже ми повинні осліпнути? Чи може в житті повинен статися якийсь стрес, щоб зрушити з мертвої точки наше буденне життя?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Джерело: www.businessinstinct.ru
Last Updated on Thursday, 13 October 2011 13:24
 
Нікополь Nikopol, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting