Во саду ли, в огороде...

Сейчас на сайте

На даний момент 583 гостей на сайті
Besucherzahler singles
счетчик посещений



Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
PDF Друк e-mail
Конкурс "Край п'яти Січей"
Понеділок, 09 березня 2015, 13:09


ІII Відкритий міський художньо-літературний конкурс «Край п'яти Січей»


Компетентне журі, яке протягом останніх тижнів оцінювало роботи учасників конкурсу, підвело підсумки. Імена переможців та дипломантів вже розміщено на цій сторінці. Імена конкурсантів, яким присвоєно за рішенням журі Гран-прі (головна нагорода конкурсу) будуть оголошені на урочистій церемонії, яка відбудеться в Нікопольському культурно-дозвілєвому центрі на початку квітня 2015 року. Переможці з інших міст, які не зможуть бути присутніми особисто на церемонії нагородження,  отримають свої винагороди поштою.

.

Отже, згідно рішення журі, переможцями ІІІ Відкритого міського художньо-літературного конкурсу «Край п'яти Січей» стали:


Номінація «Література»


Вікова категорія 9-10 років


Відзнака журі «За історизм»

  • Філіппова Дар'я, НВК № 66, м. Дніпропетровськ (викладач - Дмитрієва С.В.).


Вікова категорія від 10-14 років


Лауреат І ступеню

  • Мельник Карина, СШ № 6, м. Нікополь (викладач - Ященко О.О.).


Лауреат ІІ ступеню

  • Дмитрук Олександр, СШ № 13, м. Нікополь (викладач - Малиш Т.В.).


Лауреат ІІІ ступеню

  • Мельничук Владислав, СШ № 14, м. Нікополь (викладач - Полякова Т.В.).


Дипломанти

  • Тюстіна Анна, СШ № 16, м. Нікополь (викладач - Давиденко А.М.).
  • Кудрявцева Анна, СШ № 13, м. Нікополь (викладач - Малиш Т.В.).


Відзнака журі «За ліризм»

  • Жернова Наталя, Олексіївська СШ, Нікопольський район (викладач - Макаренко Л.М.).


Відзнака журі «За зв’язок історії і сьогодення»

  • Ільгов Олексій, СШ № 1, м. Нікополь (викладач - Косова О.В.).


Відзнака журі «За яскраву індивідуальність»

  • Свічкар Неля, Олексіївська ЗОШ, Нікопольський район (викладач - Макаренко Л.М.).


Відзнака журі «За щирість поетичної мови»

  • Ліван Марія, СШ № 17, м. Нікополь.


Відзнака журі «За патріотизм»

  • Ільгов Олексій, СШ № 1, м. Нікополь (викладач - Косова О.В.).


Вікова категорія від 15-18 років


Лауреат І ступеню

  • Годзула Анатолій, Олексіївська ЗОШ, Нікопольський район (викладач - Макаренко Л.М.).


Лауреат ІІ ступеню

  • Кулішова Варвара, СШ № 9, м. Нікополь (викладач - Костюченко В.І.).


Лауреат III ступеню

  • Руденко Владислава, СШ № 9, м. Нікополь (викладач - Костюченко В.І.).


Дипломанти

  • Сердюк Тетяна, СШ № 16, м. Нікополь (викладач - Давиденко А.М.).
  • Стрілецький Яків, СШ № 10, м. Нікополь.


Відзнака журі «За використання елементів фентезі»

  • Федчишина Юлія, СШ № 9, м. Нікополь (викладач - Костюченко В.І.).


Відзнака журі «За любов до історії рідного краю»

  • Бобошко Микита, СШ № 21, м. Нікополь (викладач - Кальниш Н.Ф.).


Відзнака журі «За поетичну образність»

  • Бобошко Микита, СШ № 21, м. Нікополь (викладач - Кальниш Н.Ф.).


Відзнака журі «За любов до своєї рідної землі»

  • Слапко Іванна, вечірня школа, м. Нікополь (викладач Смирнова Т.В.).


Відзнака журі «За щирість поетичної мови»

  • Любченко Анна, Олексіївська ЗОШ, Нікопольський район (викладач - Макаренко Л.М.).


Номінація «Образотворче мистецтво»


Вікова категорія 6-9 років


Лауреат І ступеню

  • Соломія Косович, дитяча художня школа, селище Кути, Івано-Франківська область (викладач - Гончарова М.П.).

«Спогад про бойового друга»


Лауреат II ступеню

  • Голубкіна Кіра, СШ № 3, м. Нікополь.

«Побратими»


Лауреат III ступеню

  • Грабова Діана, студія «Палітра», дитячий будинок творчості, м. Нікополь (керівник - Богданенко І.В.).

«Захисники України»


Дипломанти

  • Боднарук Вікторія, гурток «Дизайн та екологія» НМЦТНтаТТ, м. Нікополь (керівник - Поддубко Л.М.).

«Микитинська Січ»

  • Кабак Вікторія, ізостудія «Артель», СШ № 13, м. Нікополь (викладач Єна О.В.).

«Замріяна»


Відзнака журі «За щирість образу»

  • Зуріашвілі-Замошникова Анна, гурток образотворчого мистецтва «Вогник», Червоногригорівська ЗОШ, Нікопольський район (керівник Яременко В.І.).

«Козак іде на Січ»


Відзнака журі «За емоційну виразність»

  • Мелешко Вікторія, гурток «Дизайн та екологія» НМЦТНтаТТ, м. Нікополь (керівник - Поддубко Л.М.).

«Їхав козак за Дунай»


Відзнака журі «За національний мотив»

  • Лисенко Мирослава, ізостудія «Артель», НСШ № 13 (викладач Єна О.В.).

«Прощання»


Відзнака журі «За техніку виконання»

  • Романішина Карина, гурток «Дизайн та екологія» НМЦТНтаТТ, м. Нікополь (керівник - Поддубко Л.М.).

«Козацькому роду нема переводу»


Відзнака журі «За оригінальну тему»

  • Бухоніна Вікторія, ізостудія «Палітра», м. Нікополь (керівник Поддубко К.В.).

«Заєць у плавневому лісі»


Вікова категорія 10-14 років


Лауреат I ступеню

  • Рудницька Анастасія, художня школа ім. Миколи Івасюка, м. Чернівці (викладач - Ягла-Готинчан І.).

«Селянське свято»


Лауреат II ступеню

  • Самсоненко Владислав, школа мистецтв, м. Нікополь (викладач - Дробот Т.Ю.).

«Ювілей поета»


Лауреат III ступеню

  • Лехтіна Аліна, ізостудія «Артель», СШ № 13, м. Нікополь (керівник - Єна О.В.).

«Скіфська легенда»


Дипломанти

  • Бойко Анна, школа мистецтв, м. Нікополь (викладач - Дробот Т.Ю.).

«Нікопольські гончари»

  • Немирко Олександра, дитяча художня школа, селище Кути, Івано-Франківська область (викладач - Гончарова М.П.).

«Козак Мамай»


Відзнака журі «За декоративність»

  • Лазорик Світлана, дитяча художня школа, селище Кути, Івано-Франківська область (викладач - Березюк Т.Л.).

«Мирна Січ»


Відзнака журі «За позитивний настрій»

  • Редич Анастасія, школа мистецтв, м. Нікополь (викладач - Дробот Т.Ю.).

«Чоловік розгулявся»


Відзнака журі За оригінальну техніку виконання»

  • Іллюк Михайло, художня школа ім. Миколи Івасюка, м. Чернівці (викладач - Макогон В.).

«Батьки наших батьків»


Відзнака журі «За актуальність теми»

  • Березюк Симеон, дитяча художня школа, селище Кути, Івано-Франківська область (викладач - Березюк Т.Л.).

«Кроками історії»


Відзнака журі «За позитивний настрій»

  • Конончук Жанна, гурток «Дизайн та екологія» НМЦТНтаТТ, м. Нікополь (керівник - Поддубко Л.М.).

«Колядники»


Вікова категорія 15-18 років


Лауреат I ступеню

  • Мелешко Євгенія, гурток «Дизайн та екологія» НМЦТНтаТТ, м. Нікополь (керівник - Поддубко Л.М.).

«Як я був молоденький»


Лауреат II ступеню

  • Мищенко Дмитро, гурток «Гончарик» НМЦТНтаТТ, м. Нікополь (керівник - Мищенко О.С.).

«Нікопольський ярмарок»


Лауреат III ступеню

  • Галіч Єлизавета, школа мистецтв, м. Нікополь (викладач - Дробот Т.Ю.).

«Історії Т.Г. Шевченка»


Дипломанти

  • Грибанова Світлана, СШ № 10, м. Нікополь (викладач - Мазур С.В.).

«Край пяти Січей»

  • Ткаченко Владислава, СШ № 9, м. Нікополь.

«За славу козацьку, за віру нашу, за майбутнє України єднаймося, брати!»


Відзнаку журі «За техніку виконання»

  • Йоенко Ксения, СШ № 20, м. Нікополь (викладач Крижановська О.М.).

«Старий кобзар»


Відзнака журі «Відтворення образу видатної постаті Нікополя»

  • Галіч Єлизавета, школа мистецтв, м. Нікополь (викладач - Дробот Т.Ю.).

«Нікопольський кобзар Топчий М.Д.»


Відзнаку журі «За експеримент з новою технікою»

  • Стрілецька Єва, педагогічне училище, м. Нікополь.

«З Нікопольщиною у серці»


Відзнака журі «За майстерність»

  • Кравцова Анастасія, Національний педагогічний університет ім. Драгоманова, м. Київ.

«Козацька хатка на березі річки»


Відзнака журі «За техніку виконання»

  • Голобородько Валерія, Національний університет ім. Т.Г. Шевченка, м. Київ.

«І чужого навчайтесь, і свого не цурайтесь»

 

Останнє оновлення на Понеділок, 06 березня 2017, 13:23
 
, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting